Panel użytkownika

q


KONTAKT

10604
post-template-default,single,single-post,postid-10604,single-format-standard,mkd-core-2.0.1,mikado-core-2.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_area_uncovered_from_content,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

SZKOLENIE STRZELECKIE Z GUNPOINT!

 

W dniach 25-26 Czerwca 2016 startuje pierwsze nasze szkolenie strzeleckie organizowane przy współpracy z Przemkiem “Golo” Golaszem!

 

W związku z rozkwitem zainteresowania bronią Palną w Polsce rośnie liczba osób uprawnionych do przemieszczania się z załadowaną bronią na co dzień po ulicach. Wiele osób ochoczo z tej możliwości korzysta. Jednak czy ludzie Ci są przygotowani do ewentualnego tej broni użycia? Posiadają umiejętności niezbędne do szybkiego i bezpiecznego zastosowania broni palnej w obronie własnej bądź innych osób? Nie będą stanowić zagrożenia dla siebie i osób postronnych? Niestety odpowiedź w ogromnej większości przypadków jest negatywna. Wynika to w dużej mierze z nieuzasadnionego przekonania o własnych umiejętnościach wynikającego z doświadczenia nabytego w strzelaniu tarczowym. Nic bardziej mylnego, strzelanie tarczowe ma się nijak do strzelania praktyczno-obronnego. Jest to coś kompletnie różnego, strzelanie dynamiczne, praktyczno-obronne wymaga zmiany w myśleniu, nabrania pokory i żmudnych treningów najlepiej pod okiem fachowców.

 

Chcemy aby członkowie naszego stowarzyszenia, którzy zdobędą także pozwolenie upoważniające ich do przemieszczania się z załadowaną bronią i postanowią na co dzień ją nosić byli odpowiedzialnymi jej użytkownikami, którzy w razie potrzeby będą wiedzieć jak jej użyć.

 

W myśl tej idei postanowiliśmy zorganizować serię szkoleń z zakresu strzelectwa praktyczno-obronnego z jednym z najlepszych fachowców w tej dziedzinie w naszym kraju Przemkiem „Golo” Golaszem. Przemek jest cenionym szkoleniowcem, bardzo doświadczonym strzelcem o którego umiejętnościach mieliśmy okazję nie raz naocznie się przekonać. Próbkę jego wiedzy i umiejętności możemy zobaczyć na prowadzonym przez niego kanale YouTube „GunpointTv”.

 

Pierwsze szkolenie z cyklu zatytułowane „Pistolet podstawowy” odbędzie się w dniach 25-26 czerwca na strzelnicy myśliwskiej „PZŁ Bór” w Głogowie Małopolskim . Zakres szkolenia odpowiedni jest dla osób zaczynających przygodę ze strzelectwem jak i dla osób, które dotychczas strzelały statycznie i chcą rozpocząć przygodę ze strzelectwem dynamicznym.

 

Szczegółowy program szkolenia dostępny u organizatora oraz na profilu na Facebooku. Zapraszamy!

 

Ulotka Szkolenia z GOLO

 

[huge_it_maps id=”3″]

No Comments

Post a Comment